Ohodnotíme vaše obrazy.
Nabídneme vám užitečné rady.
Nabídka krásných obrazů.
 

Vysočinské zlato

 

Vítáme vás

Vítejte v našem antiku.Nabízíme vám spoustu obrazů českých i slovenských autorů 19. a 20. století.Věnujeme se i výkupu obrazů,tedy kdybyste likvidovali nějaké starožitnosti,popřípadě se stěhovali tak můžete nám vaše starožitnosti nabídnout a my je vykoupíme za odpivídající ceny.

 

Emil Filla-Dívka s Mandolínou

1 200 000,-Kč

 

Tady je jeden z nejdražších obrazů v česku na aukcích,a kdybyste se stěhovali tak byste o takový to obraz mohli přijít,ale většinou to jsou obrazy menších hodnot.

 

Na těchto stránkách popisuji některé praktiky nepoctivých sběratelů, obchodníků se starožitnostmi a výtvarným uměním, kteří Vám nabízí většinou velmi nízké a neseriózní výkupní ceny za starožitné obrazy, sklo, porcelán, nábytek, sochy, šperky, brilianty, zlato, stříbro, hodiny, staré pohledy, mince, poštovní známky.

Doporučuji každému, kdo prodává starožitnosti nebo likviduje pozůstalost, aby byl velmi opatrný při výběru a oslovení některých soukromých zájemců a obchodníků. Při neuváženém prodeji např. jednoho obrazu, můžete prodělat i několik miliónů, běžně však minimálně několik tisíc korun.


Proto využijte těchto bezplatných služeb a nechte si orientačně ocenit Vaše obrazy a starožitnosti, na základě zaslané fotografie na e-mail. U obrazů postačuje k určení orientační ceny kontaktovat mne telefonicky a sdělit jméno autora, námět a velikost.

Ohledně nabízení vašich obrazů pište na email,který najdete v sekci kontakty